... Skip to main content

O nas – Panaceum

Leczenie alkoholizmu – Wszywki alkoholowe

Panaceum Agencja Usług Medycznych Sp. z o.o. jest kontynuacją działań Agencji Usług Medycznych Panaceum, która od 1995 r. pomaga osobom uzależnionym i Ich bliskim w walce z chorobą.

Świadczymy usługi dla osób uzależnionych od alkoholu oraz ich rodzin. W naszej ofercie odnajdą Państwo fachową pomoc, w ramach której oferujemy: leczenie alkoholizmu, nikotynizm, uzależnienie od hazardu, leczenie depresji. Przeprowadzana przez nas terapia uzależnień skierowana jest do osób, które już od dłuższego czasu borykają się z problemami, nie radząc sobie samodzielnie z trudnościami.
W ramach terapii wykonujemy implantację Esperalu, wymuszając w ten sposób okresową abstynencję. Terapia prowadzona jest w oparciu o najnowsze metody leczenia choroby alkoholowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Oferta jest przygotowana z myślą o Pacjentach indywidualnych, jak i zakładach pracy. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Indywidualne podejście do Pacjenta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Pacjentów poziomie. Zapewniamy dyskrecję !

Panaceum - wszywka alkoholowa Esperal Katowice

CAŁODOBOWA INFOLINIA
32 251 83 63

Pacjentów przyjmujemy w gabinetach w:

  • Katowicach
  • Sosnowcu
  • Chorzowie
  • Tychach

po uprzednim umówieniu wizyty.

 
 

Implantacja wszywki alkoholowej Esperal w Katowicach

Pragniesz raz na zawsze zwalczyć chorobę alkoholową? Szukasz skutecznego sposobu na pozostanie w pełnej trzeźwości? Nie zwlekaj – możemy Ci pomóc. Bardzo dobrym rozwiązaniem do zachowania abstynencji oraz zyskania motywacji do walki z uzależnieniem jest implantacja wszywki alkoholowej Esperal wywołującej nieprzyjemne objawy tuż po spożyciu alkoholu. W naszym ośrodku na Śląsku, a dokładniej w Katowicach przeprowadzamy tego typu zabiegi – Esperal znacząco przyczynił się do pokonania alkoholizmu u większości naszych pacjentów. Należy jednak pamiętać, że sama wszywka alkoholowa to za mało – trzeba poddać się również kompleksowej terapii odwykowej z uwzględnieniem spotkań z psychologiem. Tylko zintegrowane działania są gwarancją sukcesu. Implantacja Esperalu jest bezbolesna, w pełni bezpieczna i nie powoduje nieprzyjemnych odczuć. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi istotnymi informacjami dotyczącymi wszywki alkoholowej Esperal znajdujących się na naszej stronie internetowej.

 

Doświadczenie w leczeniu alkoholozmu - działamy nieprzerwanie od 1995 roku

Naszą misją jest kompleksowa pomoc osobom uzależnionym oraz ich rodzinom. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci mogli pokonać podstępny nałóg, dzięki czemu ich życie szybko zmieni się na lepsze. Zajmujemy się w szczególności leczeniem alkoholizmu, depresji, nikotynizmu oraz uzależnienia od hazardu. Przeprowadzamy bezpieczne i skuteczne implantacje Esperalu – to jedna z najskuteczniejszych metod, jeśli chodzi o pozostanie w trzeźwości. Wszywka alkoholowa pomogła bardzo dużej osób na przestrzeni lat, od kiedy zajmujemy się tego rodzaju zabiegami. Wyjście z alkoholizmu jest możliwe!

 Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy w praktyce, starając się dostarczać najwyższej jakości usługi. Jesteśmy zespołem specjalistów pełnych pasji – dla nas liczy się człowiek. Wszyscy ulegamy słabościom, ale najważniejsze jest zdanie sobie sprawy ze swojego problemu i motywacja do zmian – to zawsze powtarzamy naszym pacjentom. Możemy wesprzeć również Ciebie!

 

Leczenie alkoholizmu - pełna dyskrecja i wizyty lekarskie z dojazdem

Zdajemy sobie sprawę, że alkoholizm lub inne uzależnienia, z którymi borykają się nasi pacjenci to bardzo trudne przeżycia, dlatego zapewniamy pełną dyskrecję i oferujemy wizyty lekarskie z dojazdem w wyznaczone miejsce. Możesz już teraz podjąć właściwą decyzję o powrocie do zdrowia – bez obaw, że o Twoim kłopocie dowiedzą się osoby z okolicy.

Wiele lat praktyki pozwoliło nam opracować skuteczne metody leczenia – zalicza się do nich również implantacja wszywki alkoholowej Esperal. Dzięki niej zyskujesz unikalną szansę odzwyczajenia organizmu od nieodpartej potrzeby natychmiastowego spożycia alkoholu, co stopniowo pozwoli Ci na nowo nauczyć się życia w trzeźwości. To również doskonały sposób na wzmocnienie pozytywnego działania innych elementów terapii – pamiętaj, że aby wyjść z alkoholizmu musisz zadbać o swoją psychikę i przepracować nagromadzone w umyśle napięcia. Jeszcze dziś skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o wszywce Esperal, a także innych metodach leczenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

NASZ GABINET

Gabinet Panaceum - Esperal Katowice
Panaceum - gabinet w Katowicach - Esperal Śląsk
Call Now Button