... Skip to main content

Potwierdzona medycznie skuteczność Esperalu sprawia, że coraz więcej osób zapisuje się na jego implantację. Wszywka alkoholowa, na którą decydują się pacjenci naszego gabinetu w Katowicach, zapewnia błyskawiczne działanie. Warto podkreślić, że jej skuteczność ma też aspekt psychologiczny – osoba uzależniona często nie sięga po alkohol w obawie o swoje zdrowie. Nie dla wszystkich jednak możliwe zagrożenie jest wystarczająco skuteczną motywacją do zaprzestania picia. Jeśli ktoś pomimo posiadania wszywki sięga po alkohol, Esperal szybko wywołuje niepożądane objawy – w naszym gabinecie na Śląsku, a dokładniej w Katowicach, aplikujemy go tanio i bezpiecznie.

Co wpływa na skuteczność Esperalu?

Na efektywne działanie Esperalu wpływa wydzielany przez niego Disulfiram – dzięki tej substancji wszywka alkoholowa implantowana w naszych klinikach na Śląsku wywołuje nieprzyjemne dolegliwości po spożyciu trunków. Wiele osób zupełnie niepotrzebnie obawia się o swoje zdrowie, ponieważ wydzielana substancja jest całkowicie obojętna dla organizmu. Złe samopoczucie pojawia się dopiero w momencie spożycia alkoholu. Należy przy tym podkreślić, że wszywka alkoholowa Esperal działa już po kilku łykach mocniejszych trunków. Osoba uzależniona może błędnie sądzić, że śladowe ilości alkoholu nie wywołają skutków ubocznych – w rezultacie ich wystąpienie powoduje wstręt do picia napojów wyskokowych motywowany obawą o zdrowie.

Jakie objawy wywołuje wszywka alkoholowa Esperal?

W naszych gabinetach na Śląsku, w tym również na terenie Katowic, tanio i szybko implantujemy Esperal, dokładnie wyjaśniając pacjentom, jakich skutków ubocznych powinni się spodziewać po spożyciu alkoholu. Każdy organizm może nieco inaczej reagować na uwalniany Disulfiram, którego podstawowe działanie sprowadza się do blokowania enzymu odpowiadającego za trawienie alkoholu w wątrobie. Jego zahamowanie wywołuje zaleganie aldehydu octowego, który prowadzi do nieprzyjemnych dolegliwości. W praktyce po sięgnięciu po kieliszek wszywka alkoholowa Esperal wywołuje objawy charakterystyczne dla zatrucia alkoholowego, jednakże występują one ze wzmożoną siłą – dzięki temu terapia jest bardzo skuteczna i coraz więcej pacjentów odwiedza nasz gabinet w Katowicach. Aldehyd octowy już po paru minutach wywołuje poczucie dyskomfortu – większość osób skarży się przede wszystkim na nudności, wymioty, zawroty głowy oraz duszności. Uwalniane substancje wpływają również na pracę serca i zazwyczaj powodują jego przyspieszone bicie oraz gwałtowne skoki ciśnienia. Nierzadko pojawiają się również skutki uboczne widoczne gołym okiem, w tym znaczne zaczerwienienie twarzy oraz pokrzywka. Specjaliści pracujący w naszych gabinetach na Śląsku podkreślają, że wszywka alkoholowa po spożyciu trunków wywołuje także dyskomfort psychiczny. Chory silniej odczuwa lęk przed utratą zdrowia i staje się bardziej świadomy swojego nałogu. W zależności od ilości przyswojonego alkoholu oraz indywidualnych skłonności organizmu nieprzyjemne dolegliwości mogą trwać nawet do 10 godzin.

Wszywka alkoholowa – na czym polega jej implantacja?

W naszym gabinecie w Katowicach pracują doświadczeni specjaliści, którzy wiedzą, w jaki sposób wszywka alkoholowa Esperal wpływa na zdrowie pacjenta i jak należy ją implantować, aby była skuteczna. Umieszcza się ją pod skórą w sposób całkowicie bezbolesny. Lekarz wykonuje wszycie zazwyczaj w okolicy pośladkowej. Esperal implantowany podskórnie w naszym gabinecie na Śląsku w Katowicach, wykazuje skuteczność przez 12 miesięcy. Po 10 dniach od wszycia należy ponownie nas odwiedzić i zdjąć szwy – ważne jest, aby przez ten czas nie moczyć rany. Nasi lekarze dokładnie wytłumaczą, jak należy przygotować się do zabiegu – najważniejsze jest utrzymanie abstynencji przez minimum 12 godzin przed implantacją środka.

Osoby, które interesuje wszywka alkoholowa Esperal jako skuteczna metoda walki z uzależnieniem, zapraszamy do naszego gabinetu w Katowicach na Śląsku – przeprowadzamy zabieg tanio i bezboleśnie.

5/5 - (7 votes)
Call Now Button