... Skip to main content

Nadużywanie alkoholu to problem dotyczący coraz większej grupy Polaków, a walka z nałogiem bez odpowiedniego wsparcia często jest całkowicie bezskuteczna. Warto zdecydować się na leczenie farmakologiczne. Jedną ze skuteczniejszych metod walki z alkoholizmem jest wszywka alkoholowa Esperal – osoby zainteresowane takim rozwiązaniem zapraszamy do skorzystania z usług naszych gabinetów medycznych na Śląsku, a dokładniej w Katowicach.

Sposób na abstynencję – Esperal

Efektywne działanie wszywki Esperal musi łączyć się z motywacją do walki z nałogiem – w naszym gabinecie w Katowicach stawiamy nacisk na farmakologiczne wymuszenie pozostawania w trzeźwości. Warto podkreślić, że medyczna skuteczność zastosowanego środka powinna iść w parze z psychoterapią, która dodatkowo zwiększy motywację. Wielu terapeutów mówi, że najtrudniejszy jest początkowy etap zmagania się z nałogiem. Właśnie w tym okresie nasza klinika ze Śląska zapewnia sprawdzone wsparcie – wszywka alkoholowa Esperal ma za zadanie przede wszystkim odstraszać od spożywania alkoholu. Należy wspomnieć, że wiele uzależnionych osób całkowicie rezygnuje z napojów alkoholowych w obawie przed wystąpieniem nieprzyjemnych objawów. Jeśli jednak wszywka Esperal nie wystraszy chorego przed sięgnięciem po kieliszek, szybko odczuje on niepożądane konsekwencje – w naszym gabinecie w Katowicach implantujemy środek, który w efekcie hamuje enzym odpowiadający za trawienie alkoholu. Zazwyczaj nieprzyjemne objawy są odczuwalne już po kilku minutach, co dodatkowo wpływa na skuteczność wszywki. Najczęściej chory skarży się na silne bóle i zawroty głowy, nudności, gwałtowne zmiany ciśnienia krwi oraz duszności. Po kilku minutach może pojawić się rumień na twarzy oraz pokrzywka. Na dyskomfort wpływa także przyspieszona akcja serca oraz wzmożona potliwość. W ten sposób wszywka alkoholowa Esperal skutecznie zniechęca do spożycia trunków – wszystkie osoby zmagające się z chorobą zapraszamy do skorzystania z naszych medycznych usług na Śląsku, w tym w Katowicach.

Dlaczego przymusowa abstynencja jest tak skuteczna?

Obecnie wszywka alkoholowa Esperal jest uznawana przez specjalistów jako jedna z najlepszych metod walki z nałogiem – w naszym gabinecie w Katowicach tanio i szybko wykonujemy bezpieczną implantację. Najważniejszym etapem w terapii alkoholowej będzie uświadomienie choremu, że nie potrafi poradzić sobie z odstawieniem używek. Dzięki przymusowej abstynencji osoba uzależniona zaczyna rozumieć swój problem, co jest najlepszą motywacją w leczeniu. Wszywka Esperal pomaga wytrwać w trzeźwości i umacnia w dalszej walce z nałogiem. Należy podkreślić, że specyficzne działanie tego środka powoduje pełną abstynencję. Nawet niewielkie ilości alkoholu momentalnie wywołują skutki uboczne. W naszym gabinecie na Śląsku można tanio umieścić wszywkę alkoholową pod skórą, która zawiera pełną dawkę leku. W praktyce Esperal pomaga zachować abstynencję mniej więcej przez okres 12 miesięcy. Po tym czasie osoba uzależniona o wiele łatwiej rezygnuje ze spożywania alkoholu – roczna wstrzemięźliwość zapewnia skuteczne odzwyczajenie od sięgania po napoje wyskokowe oraz gwarantuje oczyszczenie organizmu.

Wszywka Esperal – sprawdzony lek na alkoholizm

Alkoholizm jest chorobą, dlatego warto wspomóc leczenie terapeutyczne zastosowaniem środków medycznych. Wszywka alkoholowa Esperal sprawdza się w roli zewnętrznej presji motywującej do zerwania z nałogiem – osoby zmagające się z uzależnieniem zapraszamy do skorzystania z naszych usług medycznych na terenie Śląska i Katowic. Implantujemy Esperal tanio i bezpiecznie, biorąc pod uwagę stan zdrowotny każdego pacjenta. Warto skorzystać z tej metody walki z nałogiem, szczególnie jeśli sama terapia dotychczas nie okazała się wystarczająca. Osoby zainteresowane implantacją wszywki alkoholowej Esperal w Katowicach zapraszamy do umówienia się na wizytę w naszym gabinecie – chętnie wyjaśnimy, na czym dokładnie będzie polegać cały zabieg.

3.7/5 - (10 votes)
Call Now Button